Domov Garažové brány Výklopné brány
Výklopné brány Vytlačiť E-mail

Stiahnite si katalóg vo formáte pdf. Výklopné garážové brány Výklopné garážové brány

Originálna Berry - brána firmy Hörmann

  Kvalita v spojení s pekným vzhľadom

Originálna Berry - brána firmy Hörmann obrázok Všetko hovorí pre ňu: kvalita a spoľahlivosť, vzhľad a komfort i vyzretá technika. Každá Berry brána je výsledkom vyše 50 ročného know-how vo výrobe garážových brán.Tým sa Hörmann výklopné brány stali číslom 1 v Európe. Vďaka rozmanitosti ich vzorov, určite si aj Vy vyberiete bránu pre Váš domov podľa Vaších predstáv. 

  Originálna Berry - brána firmy Hörmann obrázok

 

 

 

 

Certifikovaná kvalita značky s dlhodobou zárukou.

Brány a pohony firmy Hörmann sú navzájom stopercentne zladené a ich bezpečnosť je odskúšaná TÜV (nemecký Úrad bezpečnosti práce), podľa nemeckých predpisov a noriem.

 

Zaujímavé varianty oceľových brán

Veľkoplošne členený vzhľad sa modernej architektúre s jej jasnými formami vyslovene ponúka. Výplň brány vo vzore rybia kosť sa ideálne hodí ku garáži s rovnako usporiadaným strechovým štítom a k domom vidieckeho štýlu. A špeciálne pre podzemné a hromadné garáže je možné odporúčať bránu s výplňou z dierovaného plechu.

 

Atraktívne kazety v oceľovom plechu

U firmy Hörmann máte na výber z 5 kazetových motívov. Jeden z nich sa určite hodí k architektúre Vášho domu. Všetky motívy Vám teraz ponúkame aj v novej povrchovej úprave Decograin® "Zlatý dub" a "Mahagón". Pre viac svetla vo Vašej garáži, môže byť väčšina kazetových motívov dodaná s presklením.

 

 

Krása z prírody

   Drevená výplň v majstrovskej kvalite

Ak vzhľad Vášho domu určuje, je rozhodnutie mať drevenú garážovú bránu úplne logické. Firma Hörmann  ponúka 12 rôznych vzorov, usporiadaných zvislo alebo vodorovne, vo forme kosoštvorcov alebo rybej kosti. Pre naše profilové dosky Softline používame len triedené, bezchybné profilové drevo  zo severského smreku a kanadskej tsugy, ktoré sú už z výroby bezfarebne impregnované a tým účinne chránené pred škodcami a plesňami.  

 

Drevené brány s exkluzívnym dizajnom

  Súlad garážovej brány aj s domovými vchodovými dverami

S dizajnovou líniou Hörmann prepožičiate svojmu domu a garáži Vaše osobné znaky a odlíšite sa tým od ostatných. Mnohými variantami stvárnenia pomocou štýlovo aranžovaných elementov sa tieto brány, obzvlášť v kombinácii s dizajnovými domovými dverami Hörmann, stávajú pastvou pre oči.

Drevené brány s exkluzívnym dizajnom profily

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak bol vchod do domu jedinou vizitkou, môžete teraz aj z garážovej brány vytvoriť pastvu pre oči na rovnako vysokej
úrovni. Rôznorodosť vzorov a široké možnosti Vás určite nadchnú. Brány pozostávajú z viacvrstvovej vysokopevnej drevenej výplne. Ich konečná povrchová úprava je tvorená trojnásobnou vrstvou hodvábne matnej farby v čisto bielom odtieni. Rám zárubne je firmy Hörmann už upravený bielou práškovou polyesterovou vrstvou.

Dizajnové brány obrázok

 Dizajnové brány obrázok

Dizajnové brány sú automatické brány
Tieto exkluzívne garážové brány sa vyznačujú dizajnom a komfortom, preto sa dodávajú bez madla.Sériové vybavenie neobsahuje požadovaný pohon. Odporúčame Vám nový pohon Hörmann SupraMatic.


Izolácie oceľových garážových brán    

Vyrovnávacie clony a modernizačné clony

 

Vyrovnávacie clony a modernizačné clony

Pri modernizácii môže byť otvor vyšší a širší ako výhodná garážová brána
v normovanej veľkosti. Nie je to však žiadny problém. V takomto prípade
sa pre optické dorovnanie použijú horná a bočné vyrovnávacie krycie lišty.
V prípade, že sa pri demontáži starej brány poškodí výmurovka, úprava sa
bez ďalších začistovacích prác vykoná pomocou renovačnej krycej lišty.

 

 

 

 

Gumený koncový profil u priebežnej podlahy
Pri garážach, ktoré v podlahe nemajú prah, bráni vnikaniu lístia, snehu  pod. koncový profil z trvale elastickej  poveternostným zmenám odolnej gumy
 Gumený koncový profil

 

 

Koľajnica z ušľachtilej ocele

Keď je garážová brána orientovaná na náveternú stranu, odporúča sa zabudovať koľajnicu z ušľachtilej ocele, aby vyššie namáhaný spodný doraz ani po desaťročiach neskorodoval.
 

Trojbodové zablokovanie

Trojbodové zablokovanie bráni vlámaniu
Ako dodatočné vybavenie s ľahkou montážou vlastnými silami, pre všetky Berry brány bez pohonu. Aby Vaša brána bola ešte viac chránená pred vypáčením.

 

 

Mreže

V ponuke našej firmy je aj paleta bezpečnostných a oddeľovacích mreží. Sú vo vyhotoveniach rolovacích, alebo skladacích mreže.

Závory

GARD je kompletný závorový systém na kontrolu prejazdov menších parkovísk, prípadne pre parkovacie plochy väčších firiem.